אתר חדש 2023 – האם אתם צריכים לחדש את האתר?

אתר חדש 2023 - האם אתם צריכים לחדש את האתר? | וובדיגיטל עיצוב ופיתוח אתרים

אתר חדש לעסק או מותג זו אחת הדרכים הכי טובות לפתיחת דף חדש ורענון אנרגיות בעסק.

הוא מביא איתו בדרך כלל מעין רוח של התחדשות ואנו מתמלאים בהתרגשות ובאנרגיה של עשייה (*בלי ריג'קטים. אמרנו בדרך כלל).

יש לא מעט סיבות להשיק אתר או לבצע מתיחת פנים לאתר ישן, לכל עסק הסיבות שלו.

 

להלן רשימת הסיבות המוצדקות בהחלט להתחדש באתר:

 

1. האתר לא מותאם לסלולר

ולשאר גדלי המסכים. בעגה המקצועית: האתר שלכם לא רספונסיבי. ודי! אנחנו לא הולכות להרחיב את הדיבור על כמה זה חשוב. כי כבר הרחבנו על זה כאן. רק מילה או שתיים: מחקרים מוכיחים שיותר מ-50% מהגולשים מבקרים באמצעות סמארטפונים, מחשבים ניידים וטאבלטים. אתר לא מותאם זה אתר שאחוז הנטישה שלו אסטרונומי. אתם לא רוצים להיות במקום הזה.

2. הוא מבולגן או לא נוח לשימוש

גם אתר שחוויית המשתמש בו קלוקלת, מטיס לשמיים את אחוזי הנטישה. ואם מדובר באתר חנות, זה בכלל קיצוני ומחקרים מראים אחוזי נטישה של כ-70% מכלל המבקרים, אפילו כשכבר יש להם מוצרים בעגלת הקניות והם מרחק דקה מלשלם עליהם. כדי שאתר יממש את הפוטנציאל שלו כאפיק להגדלת הכנסות (בין אם הוא אתר תדמיתי או אתר חנות) צריך לבנות אותו נכון לפי המתודות הנהוגות בפיתוח אתרים בכלל ובתחומו בפרט.

3. התוכן באתר לא רלוונטי ועתיק

אתר כזה כנראה כבר לא משקף את העסק שלכם. אלא אם כן העסק שלכם גם הוא כבר זקוק לרענון… אין דרך טובה יותר להתחיל לרענן את העסק מלחדש לו את האתר. חוצמזה, גוגל אוהבת אתרים שמתעדכנים כל הזמן. אתר שלא מתעדכן נדחק הרחק לאחור במנועי החיפוש. אז אם האתר שלכם נמצא בעמוד 36 בגוגל, זאת הסיבה. וזה לא סימן טוב למרות שזה פעמיים "חי".

4. הוא לא מדבר בשפה של העסק/המותג שלכם

גם בלי להיות פרופסורים למיתוג, בטח שמתם לב כמה שמותגים גדולים דואגים להיות מזוהים בכל הפלטפורמות. פרסומת של אפל, לדוגמא, תדבר באותה שפה עיצובית ומיתוגית גם ביוטיוב, גם בשלטי חוצות וגם בבאנרים באתר שלהם. עסק שרוצה לשדר אמינות, רצינות ואיכות חייב לשמור על ניראות אחידה. אם יש לכם אתר אבל הוא לא נראה ייחודי או שונה מאתרים של המתחרים שלכם, למשל, זה הזמן לעשות לו מתיחת פנים. והאמת היא שאם הוא ממש ישן, אנחנו נמליץ על הקמת אתר מאפס.

5. יש לכם עסק אבל עדיין אין לכם אתר

הלוווו שנת 2023! איפה אתם?? מגיפת הקורונה חייתה, בעטה והתנדפה. עם זאת, אנשים התרגלו בהשראתה לעשות שופינג אונליין. מאז התפרצות הקורונה כבר אי אפשר להמשיך להסתמך על הולכי הרגל והעוברים והשבים ברחוב ובעיר שלכם. אלו שפעם היו חולפים המון ליד החנות שלכם, וחלקם גם היו נכנסים וקונים. המגמה הזאת של שופינג אונליין הולכת להתעצם. אל תישארו מאחור.

אתר חדש – סיכום:

אם האתר שלכם עונה על אחד או יותר מהמאפיינים שהוזכרו, פנו אלינו למידע נוסף.

אנחנו נשמח להפוך את תהליך הקמת האתר שלכם לפשוט ככל האפשר, מהנה ומרגש (גם) עבורכם וללוות אתכם בכל שלב בתהליך.

רוצים לשמוע עוד?

צרו קשר ונשמח מאד ללוות גם את הפרויקט שלכם להצלחה!

תבנית פוסט | וובדיגיטל עיצוב ופיתוח אתרים

אולי יעניין אותך